Hatot lőtt a Real, hetet az Atlético!

""

A Real már a 4. percben megszerezte a vezetést, Varane fejesét követően, majd Karim Benzema, Marceloés Isco is beköszönt az első félidőben.

A második félidőben előbb Cejudo révén szépített a Betis, majd Isco lőtte meg msáodik gólját, végül pedig Cristiano Ronaldo is meglőtte a maga gólját.

Érdekesség, hogy az Atlético előbb hátrányba került, majd gólfesztivált rendezett a Granada elleni spanyol bajnoki találkozón, melyet végül 7-1-re nyert meg.

A sereghajtó Granada a 34. percig vezetett Diego Simeone együttese ellen, ám a madridiak ezt követően átgázoltak a vendégegyüttesen. Yannick Carrasco három, Nicolas Gaitan pedig két találattal vette ki a részét a gólgyártásból.

Betis–Real Madrid 1–6 (Cejudo 55., ill. Varane 4., Benzema 31., Marcelo 39., Isco 45., 62., Cristiano Ronaldo 78.)
Atlético Madrid–Granada 7–1 (Carrasco 34., 45., 61., Gaitán 63., 81., Correa 85., Tiago 87.,
ill. Cuenca 18.)
Leganés–Sevilla 2–3 (Timor 67., Szymanowski 69., ill. F. Vázquez 25., Nasri 58., Sarabia 85.)
Barcelona–Deportivo La Coruna 4–0 (Rafinha 21., 36., L. Suárez 43., Messi 58.)Az Atlético

Real Betis 1 – 6 Real Madrid by cristian_lupu